Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Używane płyty główne


Każda awaria płyty głównej w laptopie oznacza spore kłopoty. Wymiana tego elementu jest bowiem dużo trudniejsza niż w przypadku zwykłych komputerów osobistych. Wynika to m.in. z faktu, że z reguły do konkretnego notebooka pasuje tylko jeden, ściśle określony model płyty. Pozyskanie tej części często jest też trudne i wiąże się ze sporymi kosztami – szczególnie w przypadku rzadszych modeli. Dlatego też warto zastanowić się nad zakupem używanej płyty głównej do laptopa.

Nasza firma zajmuje się naprawą i sprzedażą części do laptopów od wielu lat. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że kupiona u nas elektronika będzie w pełni sprawna i objęta gwarancją – do 12 miesięcy w przypadku skorzystania z bezpłatnej usługi montażu. Na naszej stronie znaleźć można szeroki wybór używanych płyt głównych do laptopów takich producentów, jak np. Acer, Asus, Dell, Fujitsu, Lenovo, LG, Medion, Samsung, HP, Sony czy Toshiba. Co ważne, dostępność poszczególnych produktów dynamicznie się zmienia, w związku z czym warto sprawdzać ją na bieżąco. Zapraszamy do zakupów!