Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Zasilacze do laptopa IBM/Lenovo


Twój komputer przenośny w ogóle nie chce się uruchamiać bez baterii, która do tego po jej podłączeniu nie chce się ładować? Bardzo możliwe, że uszkodzeniu uległ po prostu zasilacz. Jeśli masz sprzęt marki IBM/Lenovo, możesz skorzystać w takiej sytuacji z poniższej oferty. Mamy te akcesoria używane, ale w bardzo dobrej cenie i zawsze dokładnie sprawdzone pod kątem ich sprawności. Nie ryzykuj kupowania zamienników od chińskich producentów, które w wielu przypadkach mogą nawet uszkodzić Twój komputer. U nas znajdziesz zasilacze do tych laptopów oryginalne i pewne, na które nie wydasz ogromnych pieniędzy.

Pamiętaj, aby odpowiednio dopasować ładowarkę do konkretnego modelu komputera IBM/Lenovo, przede wszystkim pod kątem jej parametrów, ale także samego gniazda do podłączenia. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze, możesz zawsze skorzystać ze wsparcia naszych doświadczonych pracowników. Pomimo sprzedaży używanych części laptopa, udzielamy na nie długiej gwarancji. Nie czekaj więc dłużej i już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie.