Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne Apple macbook


Sprzęt komputerowy Apple ma niewątpliwie wielu fanów. To urządzenia naprawdę wysokiej jakości, funkcjonalne i eleganckie, ale niestety niesamowicie kosztowne w serwisowaniu. Dostępność nowych części na wolnym rynku jest znikoma, a zamienniki pozostawiają wiele do życzenia. Wystarczy jednak skorzystać z naszego sklepu, aby tanio i pewnie naprawić swojego MacBooka. Oferujemy bowiem oryginalne, używane płyty główne do laptopów tego producenta, które zostały kompleksowo sprawdzone przez naszych techników.

Zamawiając u nas, masz więc pewność stawiania na podzespoły, które nie zawiodą Cię po kilku dniach użytkowania Macbooków. Pomimo sprzedaży podzespołów używanych, wystawiamy na nie naprawdę długą gwarancję. Mamy wiele rodzajów płyt głównych Apple, do wielu komputerów tej marki, a więc na pewno szybko znajdziesz potrzebny Ci element. Jeśli nie czujesz się na siłach z samodzielną wymianą, zawsze możesz pozostawić to w naszych rękach. Wymienimy element za darmo i wydłużymy na niego gwarancję. Sprawdź naszą ofertę już teraz.