Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Kadłubek do laptopa


Wbrew powszechnemu przekonaniu, aby wejść w posiadanie laptopa wcale nie trzeba nabyć konkretnego zestawu przygotowanego przez producenta. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup tzw. kadłubka, który na ogół składa się takich części, jak: obudowa, płyta główna, okablowanie, układ chłodzenia, głośniki czy antena Wi-Fi. Można go później samodzielnie uzupełnić o pozostałe niezbędne elementy – procesor, dysk twardy, pamięć operacyjną, kartę graficzną oraz matrycę. Oczywiście konfiguracje tego typu zawsze są do pewnego stopnia ograniczone możliwościami danego kadłubka do laptopa, ale z pewnością dają duże możliwości zainteresowanym.

Jeśli szukasz kadłubków do laptopów, to doskonale trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz bowiem spory wybór produktów tego typu, które przydadzą się zarówno podczas samodzielnego składania sprzętu, jak i napraw uszkodzonych laptopów. Co ważne, wszystkie dostępne u nas kadłubki posiadają dokładną charakterystykę techniczną i gwarancję, co ułatwia dokonanie wyboru. Zapraszamy do zakupów!

404

Strona nie znaleziona

Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie istnieje