Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Taśmy matrycy i inwentery


Użytkownicy komputerów przenośnych mogą spotkać się z wieloma usterkami swojego sprzętu. Niezależnie jednak od marki czy modelu takiego komputera, jedną z najpopularniejszych usterek jest niewątpliwie uszkodzenie taśmy matrycy i inwertera. W przypadku laptopa elementy te zazwyczaj znajdują się w okolicach zawiasu klapy, a więc nieustannie poddawane są bardzo dużym obciążeniem. Uszkodzenie tej części kończy się brakiem obrazu na ekranie oraz oczywiście podświetlenia. Nie zawsze więc niedziałający ekran oznacza bezpośrednio jego awarię. Wystarczy skorzystać z oferty naszego sklepu, aby zamówić używane części zamienne tego typu w świetnej cenie.

Sprzedajemy elementy wyłącznie solidnie przez nas sprawdzone, z długą gwarancją i zawsze w przystępnych cenach. Taśma matryc i inwerterów może być bez problemu dopasowana do konkretnych laptopów. Mamy szeroki wybór takich elementów, do komputerów wszystkich znanych i popularnych na naszym rynku producentów. Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj i skorzystaj z tanich, oryginalnych podzespołów zamiennych.