Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Gniazda zasilania


Problemy z ładowaniem baterii komputera przenośnego to dość powszechna usterka, która dotyka wielu użytkowników takiego sprzętu. Z biegiem czasu wyrabia się złącze ładowarki, szczególnie wtedy, gdy z komputera dużo korzysta się w terenie. Można jednak temu bardzo szybko zaradzić, po prostu wymieniając gniazda zasilania do laptopa na inne, w pełni sprawne. W dużej większości komputerów przenośnych jest to zadanie stosunkowo proste, a w naszej ofercie będzie można już teraz znaleźć odpowiednie części zamienne.

Specjalizujemy się w sprzedaży większości podzespołów do tego typu komputerów, wszystkich znanych producentów i do wielu modeli. Oferujemy części zarówno nowe, jak i używane, ale w każdym przypadku sprzedawane z bardzo długą gwarancją. Szeroki wybór gniazd zasilających do laptopów umożliwia dopasowanie części do konkretnego modelu. W asortymencie mamy zarówno części do komputerów stosunkowo nowych, jak i tych starszych. U nas zawsze zamówisz podzespoły oryginalne, na których jakości na pewno się nie zawiedziesz.