Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Moduły do płyt głównych


Intensywne użytkowanie komputera przenośnego prędzej czy później kończy się jakąś awarią. Często jednak są to usterki naprawdę drobne, które można dość szybko naprawić i to stosunkowo niewielkim kosztem. Aby tak było, wystarczy już teraz skorzystać z naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór różnorodnych modułów do płyty głównej laptopa. Są to między innymi takie podzespoły jak gniazda USB, karty Wi-Fi, panele z przyciskami, karty graficzne czy wyjścia audio. Większość dostępnych w ofercie części pochodzi z demontażu, ale zawsze są one profesjonalnie sprawdzone i sprzedawane z długą gwarancją.

Dzięki nam nie trzeba się decydować na zakup niepewnych zamienników. Często takie moduły do płyt głównych od laptopów po prostu są bardzo nietrwałe albo nawet już fabrycznie uszkodzone. Nasze części są zawsze oryginalne i solidnie sprawdzone, a więc ich montaż gwarantuje pełną sprawność każdemu komputerowi. Oferujemy podzespoły do większości komputerów przenośnych wykorzystywanych dzisiaj na rynku, w tym wszystkich znanych producentów. Zapraszamy do zakupów.