Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Dyski twarde do laptopa


Nieco starszy już komputer przenośny zazwyczaj nie grzeszy specjalnie swoją wydajnością, ale sprzęt taki można naprawdę niskim kosztem znacząco przyspieszyć. Przysłowiowym wąskim gardłem wielu laptopów jest bowiem nośnik danych. Klasyczne dyski twarde HDD w dzisiejszych czasach bardzo mocno przegrywają swoją wydajnością z nowoczesnymi nośnikami SSD. Wymiana na nowszy podzespół na pewno ożywi taki komputer i znacząco przyspieszy nie tylko uruchamianie systemu, ale także wczytywanie wszystkich programów.

Nowoczesne nośniki SSD są nadal wciąż kosztowne, ale w naszej ofercie można je znaleźć używane, w doskonałej cenie i z wystawianą przez nas gwarancją. Mamy wiele rodzajów używanych dysków twardych do komputerów, o różnych pojemnościach do wyboru. Nośniki bardzo dokładnie sprawdzamy przed sprzedażą i oferujemy również możliwość zamontowania ich do laptopa bezpośrednio w naszym serwisie. Ten niepozorny element na pewno zwiększy wydajność komputera przenośnego i odsunie w dal wizję inwestycji w nowy sprzęt. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz.