Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Baterie


Komputery przenośne nie miałyby racji bytu, gdyby w ich wnętrzu nie skrywał się oczywiście akumulator. To dzięki niemu możemy komfortowo pracować przy komputerze bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Baterie do laptopa jednak z biegiem czasu zaczynają tracić swoją pierwotną pojemność. Czas pracy na jednym ładowaniu zaczyna się skracać i dochodzi w końcu do poziomu, gdzie w zasadzie po kilku minutach od odłączenia ładowarki system zaczyna się wyłączać. W większości komputerów akumulator można naprawdę łatwo i szybko wymienić, a w naszej ofercie będzie można zaopatrzyć się w część oryginalną i w przystępnej cenie.

Posiadamy szeroki wybór baterii do laptopów wielu znanych producentów. Choć są to podzespoły głównie używane, to jednak o bardzo niski stopniu zużycia i profesjonalnie przez nas sprawdzone. Najważniejsze jest tutaj jednak to, że oferujemy wyłącznie części oryginalne, a więc niezawodne i o długiej żywotności. Zamiast kupować więc tanie i niepewne zamienniki, najlepiej już teraz zapoznać się z naszą ofertą używanych akumulatorów.