Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Używane płyty główne Clevo


Nie wszystkie awarie komputera przenośnego da się w prosty i szybki sposób usunąć. Czasem uszkodzeniu ulegają niezwykle istotne elementy, których naprawa jest trudna, a i nierzadko wręcz niemożliwa. Zalicza się do nich między innymi płyty główne do laptopów Clevo, których awarie niestety także się zdarzają, ale wcale nie muszą oznaczać całkowitego końca życia komputera. Mamy bowiem do tego sprzętu części używane, bardzo dokładnie przetestowane i sprzedawane z gwarancją za rozsądne pieniądze.

Nasza praca to jednak również serwisowanie komputerów i dlatego osoby zainteresowane kupnem używanych płyt głównych mogą skorzystać z zupełnie darmowej usługi wymiany. Założymy do laptopa Clevo część elektroniczną w pełni sprawną i wystawimy na nią aż 12 miesięcy gwarancji, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Z chęcią pomożemy również w doborze części, zdając sobie sprawę z tego, że w wielu przypadkach może to sprawiać ogromne problemy. Dzięki nam nawet tak poważna usterka komputera przenośnego nie będzie kosztownym kłopotem.