Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij

Części do laptopów Asus

Wiele nieco starszych już komputerów przenośnych wciąż oferuje naprawdę dużą wydajność, która w zupełności wystarcza do codziennej pracy. Nic więc dziwnego, że tak niechętnie pozbywamy się starego sprzętu, gdyż zwyczajnie nie ma to większego sensu. Tak naprawdę nawet poważniejsza awaria dotycząca, chociażby płyty głównej, nie musi zmuszać od razu do wymiany całego komputera. W naszym sklepie kupisz bowiem używane części do laptopów Asus w konkurencyjnych cenach. Mamy nie tylko całe płyty główne, ale także układy graficzne, matryce, różnego rodzaju złącza i wiele innych podzespołów.

Warto już teraz zapoznać się z wszystkimi częściami dostępnymi w naszej ofercie. Nie ma znaczenia, jakiego laptopa Asus posiadasz. Mamy podzespoły do wielu modeli sprzętu tego producenta i zawsze pomagamy naszym Klientom w ich idealnym dopasowaniu. Choć w większości są to podzespoły używane, to udzielamy na nie aż 30 dni gwarancji. Ochronę możesz przedłużyć, decydując się na montaż w naszym serwisie. Jest on bezpłatny, a gwarancję przedłużamy aż do 12 miesięcy.