Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Płyty główne do laptopa


Najważniejszym elementem każdego komputera osobistego czy laptopa jest płyta główna. To ona odpowiada za współpracę wszystkich jego komponentów – procesora, pamięci operacyjnej, karty graficznej, dysków HDD, SSD czy portów zewnętrznych. Jej awaria z reguły zaś uniemożliwia działanie całego zestawu. Przed zakupem nowego i drogiego komputera warto jednak sprawdzić, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie naprawa lub zakup sprawnej płyty głównej.

Jeśli szukasz płyty głównej do swojego laptopa, to doskonale trafiłeś! Nasza firma oferuje bowiem wiele układów tego typu pasujących zarówno do starszych, jak i nowych notebooków. Wśród nich znajdują się zarówno produkty fabrycznie nowe, jak i używane. Co ważne, sprzedawane przez nas płyty główne do laptopów są zawsze dokładnie opisane i sprawdzone pod kątem sprawności, co gwarantuje ich poprawne działanie. Udzielamy też na nie odpowiedniej gwarancji. Dodatkowo warto podkreślić, że dla wygody naszych klientów proponujemy też usługę ich bezpłatnego montażu. Zapraszamy!