Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Karty graficzne Dell


Wbrew pozorom nie wszystkie komputery przenośne wyposażone są w układ odpowiedzialny za generowanie grafiki, który jest bezpośrednio przylutowany do płyty głównej. Firma Dell wiele modeli swoich laptopów wyposaża w standardowe gniazdo rozszerzeń, w którym to zamontowana jest karta graficzna. W razie awarii tego podzespołu wymiana jest więc niezwykle prosta, a w poniższej ofercie można znaleźć duży wybór części tego typu, dedykowanych do wielu modeli sprzętu producenta.

Mamy ogromne doświadczenie w serwisowaniu komputerów i dlatego w cenie sprzedaży części zapewniamy naszym Klientom bardzo opłacalną usługę. Proponujemy wymianę karty graficznej w laptopie Dell, która zostanie wykonana przez naszych doświadczonych pracowników. Dzięki temu przedłużymy gwarancję na część z 30 dni do aż 6 miesięcy. Warto już teraz zapoznać się z naszą ofertą i przekonać się o tym, że awaria tego podzespołu i ewentualna konieczność jego wymiany nie muszą wiązać się z dużym wydatkiem.