Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Cena
Cena

Karty graficzne HP


Z reguły komputery przenośne wyposażone są w zintegrowane układy graficzne, bezpośrednio przylutowane do płyty głównej, których ewentualna wymiana jest z tego powodu problematyczna i po prostu kosztowna. Część modeli laptopów HP posiada jednak fizyczne gniazda, w których zamontowany jest taki układ i z tego, powodu, w razie jego awarii, wymiana jest naprawdę prosta. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, w naszej ofercie można zamówić używaną kartę graficzną, w bardzo dobrej cenie i z gwarancją jej niezawodności.

Sprzedajmy wyłącznie sprzęt sprawdzony, dokładnie przez nas przetestowany, na który zawsze udzielamy 30 dni gwarancji. Karta graficzna może być jednak wymieniona również bezpośrednio w naszym serwisie. Zadbamy o każdego laptopa HP, serwis zrealizujemy za darmo w ramach oferty sprzedaży części i wystawimy aż 6 miesięcy gwarancji. Mamy podzespoły do wielu znanych modeli tych komputerów, a nasi pracownicy zawsze z ogromnym zaangażowaniem pomagają w ich odpowiednim doborze.