Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Klapa matrycy


Komputer przenośny ze swojego założenia jest sprzętem, który ma nam służyć do pracy i zabawy w bardzo trudnych nawet warunkach. Często z nim podróżujemy, używamy gdzieś na mieście czy w samochodzie i dlatego nietrudno o różne uszkodzenia obudowy. Szczególnie podatna na to jest klapa matrycy do laptopa, która może pęknąć czy bardzo mocno się zarysować. Jeśli sam wyświetlacz jest sprawny, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten element obudowy laptopa po prostu wymienić. Odpowiednie części znajdziesz w poniższej ofercie, dopasowując obudowę idealnie do swojego komputera.

Zajmujemy się sprzedażą zarówno nowych, jak i używanych klap matryc do laptopów. W tym drugim przypadku gwarantujemy najwyższą jakość produktu, który został bardzo dokładnie sprawdzony przez naszych pracowników. Wszystkie części są oryginalne i sprzedawane w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy więc już teraz, do zapoznania się z naszą ofertą. Wymiana uszkodzonej obudowy komputera przenośnego naprawdę nie musi być bardzo kosztowna.