Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Kategorie
Kategorie

Obudowa górna/palmrest


Część komputera przenośnego, na której zamontowane są gładzik i klawiatura to tzw. palmrest. Jest to element bardzo mocno narażony na uszkodzenia mechaniczne przez intensywną jego eksploatację. Z biegiem czasu może przez to stracić na swoim atrakcyjnym wyglądzie, ale problemem może być również zalanie czy zabrudzenie górnej obudowy czymś, czego nie da się już usunąć. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi jednak nasz sklep internetowy. Mamy szeroki wybór podzespołów tego typu, zawsze w przystępnych cenach i z gwarancją najwyższej jakości.

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Górna obudowa może być dopasowana do laptopów wielu znanych producentów, różnych modeli. Wszystkie takie części dokładnie sprawdzamy i gwarantujemy tym samym najwyższą ich jakość. W razie problemów służymy swoją pomocą w dopasowaniu elementu do konkretnego sprzętu. Z naszą pomocą można przywrócić laptopa do pełnej sprawności, bardzo szybko, a do tego za naprawdę rozsądne pieniądze.