Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Nowe płyty główne do laptopów Fujitsu-Siemens


Sercem każdego komputera jest naturalnie procesor, ale element ten zda się na niewiele, jeśli awarii ulegnie płyta główna, stanowiąca niejako kręgosłup całego sprzętu. Jej usterki nie są wcale niczym niezwykłym, a koszty naprawy w wielu przypadkach okazują się bardzo wysokie. Proponujemy jednak najwyższej jakości, w pełni oryginalne nowe płyty główne do laptopów Fujitsu, które gwarantują przywrócenie pełnej sprawności każdemu komputerami.

Nasza szeroka oferta to części do ogromnej liczby modeli urządzeń tego producenta, zawsze sprzedawane z gwarancją i w konkurencyjnej cenie. Na każdy z podzespołów wystawiamy pisemną, półroczną gwarancję, ale decydując się na pozostawienie montażu nowej płyty głównej w laptopie Fujitsu w naszych rękach, wydłuża się gwarancję aż do 12 miesięcy. Aby mieć pewność, że wybrana część na pewno pasuje do konkretnego modelu, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Pomożemy w doborze i zawsze odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do zapoznania się z tą szeroką ofertą.