Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Nowe płyty główne do laptopów Toshiba


Specjalizujemy się w serwisowaniu komputerów przenośnych, jak i w sprzedaży oryginalnych podzespołów do nich, w tym do nowoczesnych i popularnych na rynku laptopów Toshiba. W poniższej ofercie proponujemy nowe płyty główne. Są to najważniejsze części każdego komputera, których awaria uniemożliwia ich uruchomienie, a naprawa w wielu przypadkach po prostu nie jest możliwa. Na nasze podzespoły udzielamy jednak aż 6 miesięcy gwarancji i zawsze staramy się zapewnić możliwe najlepszą na rynku cenę.

Pośród dostępnych w ofercie nowych płyt głównych znaleźć można podzespoły pasujące do naprawdę wielu modeli tych komputerów. W cenie zakupu proponujemy dodatkowo wzięcie laptopa Toshiba na serwis i wymianę zamówionego podzespołu. Osoby decydujące się na skorzystanie z oferty mają zawsze przedłużoną gwarancję aż do 12 miesięcy. Nasz asortyment jest zawsze solidnie testowany przez najlepszych informatyków, dzięki czemu jego wykorzystanie przywraca komputerowi pełną sprawność oraz wydajność. Zapraszamy do zakupów.