Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne Acer


Choć nowoczesne komputery przenośne cechują się naprawdę doskonałymi parametrami i, co za tym idzie, świetną wydajnością, to jednak nie da się wyeliminować ryzyka ich awarii. Najpoważniejszym, z możliwych scenariuszy, jest na pewno uszkodzenie płyty głównej, której to nierzadko nie da się naprawić niskim kosztem. W naszej ofercie proponujemy jednak w pełni sprawne podzespoły używane do laptopów Acer, dedykowane wielu znanym modelom sprzętu tego producenta.

Rozbudowana oferta naszej firmy pozwala na szybkie dopasowanie używanych części do konkretnego sprzętu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób może mieć problem ze znalezieniem odpowiedniej części, dlatego zawsze oferujemy swoje wsparcie. Dobieramy płyty główne do laptopów Acer i jednocześnie oferujemy bezpłatną usługę ich montażu na miejscu w naszym serwisie. To nic nie kosztuje, a dzięki takiej usłudze zyskuje się aż 12-miesięczną gwarancję na sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i do kontaktu z naszymi pracownikami, jeśli tylko istnieje potrzeba pomocy przy wyborze konkretnego podzespołu.