Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne Asus


Z całą pewnością praktycznie każdy użytkownik komputera przenośnego spotkał się z większą lub mniejszą awarią swojego sprzętu. Najgorsze, co może się stać, to niestety kompletna awaria płyty głównej. W zdecydowanej większości przypadków naprawa zepsutego podzespołu jest zupełnie nieopłacalna, ale w naszym sklepie proponujemy alternatywę, dzięki której niskim kosztem będzie można przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

Mamy w swojej ofercie oryginalne, używane płyty główne do laptopów Asus. Sprzedajemy podzespoły do większości znanych modeli komputerów tego producenta, które zostały bardzo dokładnie przetestowane przez naszych pracowników. Dowodem na to jest gwarancja wystawiana przy zakupie, którą można wydłużyć aż do 12 miesięcy, decydując się na zupełnie bezpłatny montaż płyty głównej w laptopie Asus bezpośrednio w naszym serwisie. Awaria tego jakże istotnego podzespołu nie musi oznaczać konieczności pozbywania się całego komputera. Mamy bardzo rozbudowany asortyment, w którym na pewno znajdziesz dopasowane do swojego urządzenia części.