Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Używane płyty główne Dell


Nawet najlepsze i najnowocześniejsze komputery nie są na tyle niezawodne, aby nigdy nie dochodziło do ich awarii. Jeśli przyczyną niesprawności laptopa Dell okaże się niestety płyta główna, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty naszego sklepu i zakup podzespołu używanego. Tylko u nas oryginalne części są sprzedawane z gwarancją ich pełnej sprawności, a to za sprawą dokładnego testowania każdego podzespołu trafiającego na wirtualne półki naszego sklepu.

Kupując od nas używane płyty główne do laptopów Dell można dodatkowo, zupełnie za darmo, skorzystać z fachowej pomocy serwisu, w ramach której nasi specjaliści zajmą się wymianą elementu. Warto się na to zdecydować, gdyż wszystkim takim Klientom udzielamy aż 12 miesięcy gwarancji na części. Nasi specjaliści czekają również na kontakt, jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości z wyborem. Pomożemy dopasować część do konkretnego modelu komputera, odpowiemy na wszystkie pytania i zawsze zagwarantujemy konkurencyjną cenę.