Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne Fujitsu-Siemens


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży używanych płyt głównych dla komputerów przenośnych marki Fujitsu. Oferujemy wyłącznie sprawne, odpowiednio sprawdzone przez fachowców podzespoły do laptopa, które gwarantują komputerowi pełną sprawność po wymianie. Uszkodzenie tego elementu to niestety jedna z najpoważniejszych awarii, której próba usunięcia najczęściej kończy się niepowodzeniem lub okazuje się zupełnie nieopłacalna.

Nasza oferta to jednak nie tylko używane płyty główne do laptopów Fujitsu, które sprzedajemy z gwarancją niezawodności ich działania. Proponujemy także montaż podzespołu w naszym serwisie, zawsze realizowany przez fachowców. Skorzystanie z niego to wydłużenie gwarancji aż do 12 miesięcy i pewność, że sprzęt będzie niezawodnie i wydajnie pracował przez długi czas. Nasi pracownicy zapewniają również wsparcie przy doborze części. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów wystarczy po prostu skontaktować się z nami.