Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne HP/Compaq


Niektóre awarie komputerów mobilnych okazują się niegroźne, a ich naprawa nie jest specjalnie kosztowna, jak i bardzo czasochłonna. Wszystko komplikuje się jednak wtedy, gdy źródłem problemu jest płyta główna, element, bez którego żaden komputer kompletnie nie może funkcjonować. W takiej sytuacji można jednak zakupić z naszej oferty części używane do laptopów HP, ale bardzo solidnie sprawdzone i dzięki temu sprzedawane z 30-dniową gwarancją.

Oprócz sprzedaży części komputerowych zajmujemy się również serwisowaniem tego sprzętu. Dzięki temu możemy zająć się przywróceniem laptopa HP, niezależnie od modelu, do jego pełnej sprawności. Po zakupie możemy zamontować używane płyty główne zupełnie za darmo, wydłużając tym samym gwarancję na nie aż do 12 miesięcy. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i przekonaj się, że tak poważna awaria komputera nie musi prowadzić do wymiany sprzętu na nowy. Nasi pracownicy czekają oczywiście na kontakt, oferując swoje wsparcie przy wyborze części.