Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne IBM/Lenovo


Komputery potrafią płatać figle swoim użytkownikom, najczęściej psując się oczywiście akurat wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne. Usterki mogą mieć różne podłoże, ale największym zmartwieniem zawsze jest niestety awaria płyty głównej, najważniejszego elementu każdego komputera. Taka sytuacja nie musi jednak wiązać się z sięganiem głęboko do portfela w celu kupienia nowego sprzętu. Mamy wiele używanych części tego typu, które dopasujemy do dowolnego modelu laptopa Lenovo i zawsze zaproponujemy atrakcyjną cenę jego sprzedaży.

Nasze części są kompleksowo testowane i standardowo udzielamy na nie 30 dni gwarancji, ale okres ten można wydłużyć aż do 12 miesięcy. Sprzedając używane płyty główne do laptopów Lenovo, oferujemy bowiem wszystkim swoim Klientom opcję montażu elementu u nas na miejscu. Skorzystanie z niej to udzielenie gwarancji na rok, a i przede wszystkim pewność, że komputer znów będzie bezproblemowo działał. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jak i do kontaktu, jeśli tylko jest problem z wyborem części.