Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Używane płyty główne Medion


Czy w Twoim ulubionym komputerze przenośnym doszło do jednej z najpoważniejszych awarii, jaką jest uszkodzenie płyty głównej? Zapewne tak, skoro do nas trafiłeś, ale spokojnie, to wcale nie musi oznaczać kosztownej naprawy lub konieczności rozglądania się za nowym sprzętem. Mamy bowiem używane płyty główne do laptopów Medion, do wszystkich najpopularniejszych modeli tego producenta. Oferujemy podzespoły kompleksowo sprawdzone i przetestowane przez naszych techników, które w konkurencyjnych cenach sprzedajmy z gwarancją ich pełnej sprawności.

Dopasowanie używanego podzespołu do konkretnego modelu laptopa Medion może być dla wielu osób trudne, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nie tylko pomożemy w poszukiwaniach, ale także możemy zupełnie za darmo zająć się wymianą podzespołu, u nas na miejscu w profesjonalnie wyposażonym serwisie. To nie tylko pewność fachowego montażu, ale także uzyskanie 12-miesięcznej gwarancji na wymienioną część.

404

Strona nie znaleziona

Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie istnieje