Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Cena
Cena

Używane płyty główne Samsung


W popularnie wykorzystywanych dzisiaj komputerach przenośnych może dochodzić do różnych awarii elektronicznych, z których najgorsze są na pewno te związane z płytą główną. Usterka tego najważniejszego komponentu komputera uniemożliwia jakiekolwiek korzystanie z niego, ale wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego sprzętu. U nas sprzedajemy niedrogo używane płyty główne do laptopów Samsung, kompleksowo przetestowane, oferowane z gwarancją pełnej ich sprawności.

Jako specjaliści na rynku zapewniamy oczywiście swoją pomoc w doborze płyt głównych do konkretnych modeli komputerów. Naszym Klientom możemy również zaproponować darmową i bardzo profesjonalną usługę wymiany podzespołu w komputerze. Podejmiemy się naprawy każdego laptopa marki Samsung, zamontujemy nasz sprawny, używany podzespół i wystawimy na niego 12-miesięczną gwarancję. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki nam można naprawdę niskim kosztem przywrócić komputer przenośny do życia i do jego pełnej sprawności.