Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Używane płyty główne Sony


Awarie mobilnego sprzętu komputerowego nie są niczym niezwykłym, ale z całą pewnością jedną z najpoważniejszych i najmniej przyjemnych usterek, jest uszkodzenie samej płyty głównej. Naprawa nie zawsze jest możliwa, a i nierzadko okazuje się ona zupełnie nieopłacalna, ale w naszym sklepie proponujemy używane i w pełni sprawne płyty główne do laptopów Sony w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wszystkie dostępne w poniższej ofercie podzespoły zostały dokładnie przetestowane przez naszych techników, czego dowodem jest wystawianie gwarancji na sprzęt przy każdym zakupie. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą używanych płyt głównych dla laptopów Sony, ale także oferujemy ich wymianę na miejscu w naszym serwisie. Usługa jest darmowa, a po jej wykonaniu udzielamy aż 12-miesięcznej gwarancji na podzespoły. Kupując u nas części pochodzące z demontażu, można stosunkowo niewielkim kosztem przywrócić swojego laptopa Sony do pełnej sprawności. W ofercie posiadamy ogromny wybór podzespołów do wielu popularnych modeli tych komputerów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.