Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Używane płyty główne Toshiba


Twój komputer przenośny odmówił posłuszeństwa i wszystko wskazuje na to, że przyczyną awarii jest uszkodzenie płyty głównej, której naprawa okazuje się zupełnie nieopłacalna? Spokojnie, jeśli problem dotyczy laptopa Toshiba, u nas zamówisz w przystępnej cenie oryginalną, używaną część, ale zawsze z gwarancją jej pełnej sprawności.

Od lat specjalizujemy się w sprzedaży części do komputerów przenośnych, jak i zajmujemy się ich naprawą, dysponując nowoczesnym zapleczem serwisowym oraz zespołem doświadczonych pracowników. Proponujemy używane płyty główne do laptopów Toshiba dla większości popularnie użytkowanych dzisiaj modeli tego producenta. Oprócz samej sprzedaży części proponujemy również bezpłatną usługę ich wymiany na miejscu w naszym profesjonalnym serwisie. Decydując się na tę opcję, zyskujesz aż 12 miesięcy gwarancji i tym samym pewność, że komputer odzyska swoją pełną sprawność i będzie bezproblemowo służył przed długi czas. Sprawdź naszą szeroką ofertę już dzisiaj i napraw swój komputer niski kosztem.