Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Kategorie

Filtruj według

Nowe płyty główne


Mimo że płyta główna jest podstawowym elementem każdego laptopa, to jej awaria wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu całkiem nowego komputera. W większości przypadków wystarczająca okaże się bowiem wymiana jedynie tego elementu. Warto przy tym podkreślić, że koszt nowej płyty głównej do laptopa z reguły nie przekracza 1000 zł, a popularne modele dostępne są za mniej niż 500 zł. Sprawia to, że naprawa uszkodzonego laptopa jest jak najbardziej opłacalna.

W naszym sklepie oferujemy wiele modeli nowych płyt głównych do laptopów takich producentów, jak m.in. Fujitsu, Toshiba, Lenovo, Acer, LG, Dell czy Samsung. Co jasne, wszystkie one są w pełni sprawne i objęte gwarancją. Swoim klientom oferujemy dodatkowo opcję darmowej instalacji płyty, co dla większości osób będzie najlepszym rozwiązaniem. W odróżnieniu od klasycznych PC-ów w obudowach stojących, wymiana elementów w notebooku jest bowiem dużo bardziej skomplikowana i wymaga specjalistycznej wiedzy oraz narzędzi. Serdecznie zapraszamy do zakupów!