Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna MB.RUS01.001 ACER ASPIRE 5560G

Płyta główna MB.RUS01.001 ACER ASPIRE 5560G

Płyta główna do laptopa Acer. Oferowany produkt charakteryzuje się pełną zgodnością ze specyfikacją producenta, co pozwala w pełni wykorzystać funkcjonalność notebooka.

Aby zakup w naszym sklepie online dostarczył Ci jeszcze więcej satysfakcji, proponujemy płytę główną w cenie 202,44 zł – najtaniej na rynku! Nie przepłacaj u konkurencji – wybieraj w pełni sprawne płyty główne na Plytydolaptopow.pl.

Płyta główna MB.RUS01.001 ACER ASPIRE 5560G posiada wszystkie niezbędne porty i moduły, co gwarantuje sprawną pracę podzespołu oraz całego urządzenia. Wybierając płyty główne z naszej oferty, zyskujesz pewność taniego zakupu i szybkiej dostawy.

Wydajną pracą komputera Acer po zastosowaniu płyty głównej z naszej oferty będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat. Zamów teraz i przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić, kupując online.

 
P/N: MB.RUS01.001
Podstawka procesora: AMD FS1
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: 216-0833000

100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty