Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna NB.MQL11.006 ACER ASPIRE NITRO VN7-591G HADES_HBS

Płyta główna NB.MQL11.006 ACER ASPIRE NITRO VN7-591G HADES_HBS

W pełni sprawna płyta główna do laptopa Acer. Gotowa do instalacji, kompatybilna z pozostałymi podzespołami montowanymi w tym modelu notebooka. Posiada wszystkie niezbędne gniazda, dzięki czemu pozwala w pełni wykorzystać możliwości komputera.

Szybka dostawa i profesjonalna obsługa to niejedyne powody, dla których warto kupować płyty główne do laptopów w naszym sklepie online. Oferowany model u nas kupisz już za jedyne 324,39 zł! Przekonaj się, że nasze ceny są najniższe na rynku!

Szukasz płyty głównej NB.MQL11.006 ACER ASPIRE NITRO VN7-591G HADES_HBS? Oferowany produkt w pełni odpowie Twoim oczekiwaniom, dostarczając zgodność ze wszystkimi parametrami określonymi przez producenta. Układ portów i gniazd odzwierciedla oryginalną budowę płyty w Twoim komputerze.

Spośród wszystkich firm oferujących płyty główne do laptopów Acer, my gwarantujemy Ci nie tylko największą ofertę i najlepsze ceny, ale również fachowe doradztwo. Nie wiesz jak dopasować płytę do posiadanego przez siebie notebooka? Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

 

P/N: NB.MQL11.006
Procesor: INTEL i5-4210H
RAM: DDR3
Złącze HDD: B/D
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: NVIDIA N15P-GX-A2
Mostek południowy: INTEL SR17E
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty