Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna NB.M1011.003 ACER ASPIRE S3-391

Płyta główna NB.M1011.003 ACER ASPIRE S3-391

Płyta główna do laptopa Acer. Oferowany produkt charakteryzuje się pełną zgodnością ze specyfikacją producenta, co pozwala w pełni wykorzystać funkcjonalność notebooka.

Oferowana płyta główna do laptopa u nas kosztuje tylko 283,74 zł. W tej cenie otrzymujesz w pełni sprawną płytę główną, która zapewnia sprawne i wydajne działanie Twojego komputera przenośnego.

Specyfikacja oferowanej płyty głównej NB.M1011.003 ACER ASPIRE S3-391 spełnia wszystkie wymogi określone przez producenta. Gwarancja wydanego i sprawnego działania, łatwa instalacja i pełna kompatybilność płyty z pozostałymi elementami Twojego komputera.

Wydajną pracą komputera Acer po zastosowaniu płyty głównej z naszej oferty będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat. Zamów teraz i przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić, kupując online.

P/N: NB.M1011.003
Podstawka procesora: INTEL I5-3317U
RAM: ZINTEGROWANY
Złącze HDD: B/D
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY

100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty