Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna NB.Y1711.001 ACER ASPIRE E1

Płyta główna NB.Y1711.001 ACER ASPIRE E1

Płyta główna do laptopa Acer. Oferowany produkt charakteryzuje się pełną zgodnością ze specyfikacją producenta, co pozwala w pełni wykorzystać funkcjonalność notebooka.

Zamów teraz i nie przepłacaj u konkurencji! Ten model płyty głównej kupisz u nas za jedyne 243,09 zł! Oferujemy błyskawiczną dostawę oraz najwyższą jakość podzespołów, które posłużą w Twoim laptopie przez długie lata.

Szukasz taniej i niezawodnej płyty głównej NB.Y1711.001 ACER ASPIRE E1? U nas kupisz ją w najlepszej cenie i z błyskawiczną dostawą. Oryginalny układ gniazd, portów i modułów zapewnia bezproblemowy montaż i sprawną pracę urządzenia.

Wydajną pracą komputera Acer po zastosowaniu płyty głównej z naszej oferty będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat. Zamów teraz i przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić, kupując online.

 
Płyta pasuje do: ACER ASPIRE E1
Podstawka procesora: INTEL 989
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: N13M-GS-B-A2


100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 

Powiązane Produkty