Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna NYRMB1000 ASUS K51AE K51AB MB REV:2.1

Płyta główna NYRMB1000 ASUS K51AE K51AB MB REV:2.1

Zapraszamy do zakupu płyty głównej przeznaczonej do laptopów Asus. Gwarantujemy pełną kompatybilność z tymi komputerami. Podzespoły posiadają wszystkie wymagane w specyfikacji gniazda, dzięki czemu gwarantują pełną wydajność działania.

Wysokiej jakości płyta główna do komputera przenośnego, którą możesz zamówić w naszym sklepie już teraz za 161,79 zł. To najlepsza oferta cenowa na rynku! Dodatkowo otrzymujesz gwarancję niezawodności działania i najwyższej jakości części.

Wybór płyty głównej z naszego sklepu internetowego to gwarancja zadowolenia z zakupu. Podzespół jest dodatkowo w pełni kompatybilny z notebookami NYRMB1000 ASUS K51AE K51AB MB REV:2.1. Możesz mieć absolutną pewność, że jego montaż w komputerze nie będzie stanowił żadnego problemu, a wydajność pozostanie  na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz płyty głównej idealnie pasującej do notebooka Asus? Nasza propozycja na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom! Część jest w pełni kompatybilna z tym komputerem, spełniając wszystkie wymagane standardy technologiczne. Złóż zamówienie już dziś.

 
Płyta pasuje do: ASUS K51AE K51AB
Podstawka Procesora: AMD S1 (testowano na AMD P320)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: AMD 218-0660017
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty