Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 60NB00U0-MBU000 ASUS X550CA X550CC MAIN BOARD

Płyta główna 60NB00U0-MBU000 ASUS X550CA X550CC MAIN BOARD

Zapraszamy do zakupu płyty głównej przeznaczonej do laptopów Asus. Gwarantujemy pełną kompatybilność z tymi komputerami. Podzespoły posiadają wszystkie wymagane w specyfikacji gniazda, dzięki czemu gwarantują pełną wydajność działania.

Czy wiesz, że u nas za jedyne 283,74 zł kupisz w pełni sprawną płytę główną do swojego laptopa? To nie tylko sprzęt w pełni sprawny, ale do tego sprzedawany z gwarancją producent. Zamów już teraz część idealnie dopasowaną do swojego notebooka.

Wybór płyty głównej z naszego sklepu internetowego to gwarancja zadowolenia z zakupu. Podzespół jest dodatkowo w pełni kompatybilny z notebookami 60NB00U0-MBU000 ASUS X550CA X550CC MAIN BOARD. Możesz mieć absolutną pewność, że jego montaż w komputerze nie będzie stanowił żadnego problemu, a wydajność pozostanie  na najwyższym poziomie.

Najwyższej jakości płyta główna, która idealnie pasuje do notebooka Asus. Gwarantujemy, że część spełnia wszystkie parametry techniczne narzucone przez producenta komputera. Jest wydajna i bardzo prosta w montażu.

 
P/N: 60NB00U0-MBU000
Procesor: INTEL I3-2365M
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: MSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: SLJ8E
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty