Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 69N0LYM1DA11P ASUS UX31E I7-2677M

Płyta główna 69N0LYM1DA11P ASUS UX31E I7-2677M

Zapraszamy do zakupu płyty głównej przeznaczonej do laptopów Asus. Gwarantujemy pełną kompatybilność z tymi komputerami. Podzespoły posiadają wszystkie wymagane w specyfikacji gniazda, dzięki czemu gwarantują pełną wydajność działania.

Po co masz przepłacać za potrzebną Ci płytę główną do notebooka, skoro u nas zamówisz ją za jedyne 324,39 zł?! Mamy oczywiście wiele innych części oraz akcesoriów przeznaczonych do komputerów przenośnych. Sprawdź ofertę już teraz!

Chcesz kupić płytę główną do laptopa 69N0LYM1DA11P ASUS UX31E I7-2677M mając pewność, że jest ona w pełni kompatybilna z tym sprzętem? Skorzystanie z tej oferty daje Ci taką gwarancję. Odpowiednie rozmieszczenie wszystkich portów i trzymanie specyfikacji technicznej producenta to pewność, że część będzie idealnie pasować.

Szukasz oryginalnej płyty głównej do swojego notebooka Asus? U nas bez problemu dopasujesz tę część do komputera, mając pewność jej pełnej zgodności z urządzeniem. Co ważnie, zamówisz ją taniej niż u konkurencji – zawsze z pełną gwarancją.

 
P/N: 69N0LYM1DA11P
Procesor: INTEL I7-2677M
RAM: DDR3
Złącze HDD: KONEKTOR
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SLJ4K
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty