Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna ASUS N551JK REV. 2.0 i7-4720HQ

Płyta główna ASUS N551JK REV. 2.0 i7-4720HQ

Proponowana przez nas płyta główna jest w pełni kompatybilna z laptopem marki Asus. Wyposażona we wszystkie gniazda przewidziane przez producenta, idealnie pasuje do obudowy i jest bardzo łatwa w montażu.

Mamy wyłącznie w 100-procentach sprawne płyty główne, które sprzedajemy w najlepszych na rynku cenach. Za ten model zapłacisz jedynie 405,69 zł! To dużo taniej, niż u naszej konkurencji – zamów płytę już teraz na naszej stronie Plytydolaptopow.pl.

Ta nowoczesna płyta główna jest w pełni kompatybilna z komputerami przenośnymi ASUS N551JK REV. 2.0 i7-4720HQ. Gwarantujemy, że spełnia ona wszystkie wymogi technologiczne producenta i jest bardzo wydajna. Kupisz ją u nas w przystępnej cenie i bez problemu zainstalujesz w notebooku.

Planujesz wymianę płyty głównej w swoim laptopie Asus, ale nie jesteś pewny, czy dobrze dobrałeś do niego część? Nie trać na to czasu – zgłoś się po prostu do nas! Pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru i zaoferujemy atrakcyjną cenę.

P/N: N551JK
Procesor: INTEL i7-4720HQ
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: NVIDIA N16P-GT-A2
Mostek południowy: INTEL SR17E
100% sprawna i przetestowana

Gwarancja 30 dni 
Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty