Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna ASUS E403SA REV2.1 E403 E403S N3700

Płyta główna ASUS E403SA REV2.1 E403 E403S N3700

Proponowana przez nas płyta główna jest w pełni kompatybilna z laptopem marki Asus. Wyposażona we wszystkie gniazda przewidziane przez producenta, idealnie pasuje do obudowy i jest bardzo łatwa w montażu.

Nie musisz płacić ogromnych pieniędzy za płytę główną do własnego notebooka. U nas masz gwarancję najniższych cen. Ten konkretny model będzie Cię kosztował jedyne 283,74 zł. Sprzęt jest od razu gotowy do montażu w komputerze. Zapraszamy do zakupów!

Wysokiej jakości płyta główna do notebooka ASUS E403SA REV2.1 E403 E403S N3700 nie musi być droga w zakupie. U nas zamówisz ją w naprawdę przystępnej cenie, a do tego skorzystasz z ekspresowej wysyłki. Gwarantujemy, że część jest w pełni kompatybilna z tym komputerem.

Mamy dla Ciebie płytę główną, która swoimi parametrami jest idealnie dopasowana do laptopów Asus. Jeśli chcesz mieć pewność prawidłowego wyboru, skontaktuj się z nami już teraz. Pomożemy w doborze wszystkich potrzebnych Ci części.

P/N: E403SA
Procesor: INTEL N3700
RAM: ZINTEGROWANE 2GB
Złącze HDD: B/D
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: ZINTEGROWANY
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty