Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 60NB04X0-MB1B00 ASUS X553MA

Płyta główna 60NB04X0-MB1B00 ASUS X553MA

Nasza oferta dotyczy płyty głównej, która przeznaczona jest do montażu w laptopie Asus. Odpowiednia specyfikacja techniczna to gwarancja prostego montażu i zachowania pełnej funkcjonalności komputera.

Po co masz przepłacać za potrzebną Ci płytę główną do notebooka, skoro u nas zamówisz ją za jedyne 259,35 zł?! Mamy oczywiście wiele innych części oraz akcesoriów przeznaczonych do komputerów przenośnych. Sprawdź ofertę już teraz!

Zapraszamy do zamawiania wysokiej jakości płyt głównych do laptopów 60NB04X0-MB1B00 ASUS X553MA. Ekspresowo wyślemy do Ciebie części i udzielimy na nie pełnej gwarancji. Zapoznaj się z całą ofertą przygotowaną przez nas sklep – mamy wiele takich części do różnych komputerów.

Tylko w naszym sklepie internetowym zamówisz oryginalną płytę główną do laptopa Asus w tak korzystnej cenie. Oferujemy dodatkowo szybką dostawę i gwarantujemy niezawodność działania części. Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

 
P/N: 60NB04X0-MB1B00
Procesor: INTEL SR1YJ (INTEL MOBILE CELERON N2840)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek poludniowy: ZINTEGROWANY
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty