Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 60NB03W0-MB1221 ASUS X550CL MAIN BOARD

Płyta główna 60NB03W0-MB1221 ASUS X550CL MAIN BOARD

Nasza oferta dotyczy płyty głównej, która przeznaczona jest do montażu w laptopie Asus. Odpowiednia specyfikacja techniczna to gwarancja prostego montażu i zachowania pełnej funkcjonalności komputera.

Czy wiesz, że u nas potrzebną Ci płytę główną do laptopa dostaniesz za 300,00 zł? Co więcej, w tej cenie otrzymujesz szybką wysyłkę i wsparcie profesjonalistów przy zakupie. Sprawdź naszą ofertę już teraz i nie przepłacaj u konkurencji za identyczne części.

Ta płyta główna spełnia wszystkie standardy technologiczne wymagane przez producenta laptopa 60NB03W0-MB1221 ASUS X550CL MAIN BOARD. To nie tylko odpowiednio rozmieszczone gniazda wejścia i wyjścia, ale także najwyższa jakość wykonania. Zamów ją już teraz – oferujemy najlepszą cenę i ekspresową dostawę.

W naszej ofercie online możesz już teraz zamówić płytę główną do notebooka Asus w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy jej maksymalną wydajność oraz niezawodność. Mamy bowiem wyłącznie markowe podzespoły.

 
Płyta pasuje do: ASUS X550CL
Podstawka procesora: INTEL I3-3217U
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: NVIDIA N14M-GL-S-A2
Mostek południowy: INTEL SLJ8E


100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty