Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 60-NDOMB1C01-B05 ASUS X75VB X75VC X75VB MAIN BOARD REV:2.0

Płyta główna 60-NDOMB1C01-B05 ASUS X75VB X75VC X75VB MAIN BOARD REV:2.0

Nasza oferta dotyczy płyty głównej, która przeznaczona jest do montażu w laptopie Asus. Odpowiednia specyfikacja techniczna to gwarancja prostego montażu i zachowania pełnej funkcjonalności komputera.

Nie musisz płacić ogromnych pieniędzy za płytę główną do własnego notebooka. U nas masz gwarancję najniższych cen. Ten konkretny model będzie Cię kosztował jedyne 283,74 zł. Sprzęt jest od razu gotowy do montażu w komputerze. Zapraszamy do zakupów!

Ta nowoczesna płyta główna jest w pełni kompatybilna z komputerami przenośnymi 60-NDOMB1C01-B05 ASUS X75VB X75VC X75VB MAIN BOARD REV:2.0. Gwarantujemy, że spełnia ona wszystkie wymogi technologiczne producenta i jest bardzo wydajna. Kupisz ją u nas w przystępnej cenie i bez problemu zainstalujesz w notebooku.

Najwyższej jakości płyta główna, która idealnie pasuje do notebooka Asus. Gwarantujemy, że część spełnia wszystkie parametry techniczne narzucone przez producenta komputera. Jest wydajna i bardzo prosta w montażu.

 
Płyta pasuje do: ASUS X75VB
Podstawka procesora: INTEL 989 (testowano na INTEL I3-2310M)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SJTNV
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 6 miesięcy !!!

Powiązane Produkty