Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna YWY70 DELL INSPIRION 1764 PWB:YTGF3 DAUM3BMB6E0 REV:E

Płyta główna YWY70 DELL INSPIRION 1764 PWB:YTGF3 DAUM3BMB6E0 REV:E

Proponujemy całkowicie nową płytę główną, którą bez problemu można zamontować w notebooku Dell. Odpowiednia specyfikacja techniczna to gwarancja bezproblemowego montażu oraz maksymalnej wydajności komputera.

Fabrycznie nową płytę główną do laptopa możesz u nas zamówić, płacąc tylko 186,18 zł. To część sprzedawana z gwarancją, która na pewno będzie pasowała do dedykowanego notebooka. Możesz mieć pewność jej maksymalnej wydajności działania.

Dzięki naszej ofercie nie musisz znać się na komputerach, aby kupić płytę główną w pełni kompatybilną z laptopem YWY70 DELL INSPIRION 1764 PWB:YTGF3 DAUM3BMB6E0 REV:E. Możesz po prostu skorzystać z naszej pomocy. Skontaktuj się z nami już teraz – pomożemy Ci idealnie dopasować część do sprzętu, który posiadasz.

Chcesz naprawić swojego laptopa, kupując do niego niedrogą i niezawodną płytę główną? Zamów ją w takim razie u nas. Ten konkretny model jest kompatybilny z notebookiem Dell. Oferujemy nie tylko przystępne ceny, ale także szybką dostawę.

 
P/N: YWY70
Podstawka procesora: INTEL 989 (testowany na  INTEL I3-330M)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek poludniowy: INTEL SLGZS

100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty