Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna Y23A HP Pavilion 15-P DAY232AMB6C0

Płyta główna Y23A HP Pavilion 15-P DAY232AMB6C0

Mamy dla Ciebie całkowicie nową płytę główną, która jest całkowicie kompatybilna z notebookami Fujitsu-Siemns. Część wyposażona jest we wszystkie wymagane przez producenta złącza wejścia i wyjścia. Montując ją, możesz mieć pewność pełnej funkcjonalności swojego laptopa.

Po co masz przepłacać za płyty główne do notebooków, skoro u nas dostępne są one w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 234,96 zł? To najlepsza oferta na rynku! Mamy oczywiście wiele innych podzespołów do laptopów. Sprawdź je wszystkie już teraz!

Chcesz mieć absolutną pewność, że zamówiona płyta główna będzie w pełni kompatybilna z laptopem Y23A HP Pavilion 15-P DAY232AMB6C0! Zamów ją w takim razie u nas. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, ekspresowe dostawy, a do tego pełną sprawność części. Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

Koniecznie sprawdź już teraz naszą ofertę, jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości płytę główną do komputera Fujitsu-Siemns. Ten podzespół bazowy idealnie pasuje do tego komputera, jest niezawodny, a przy tym dostępny u nas w świetnej cenie i z pełną gwarancją.

 
P/N: Y23A
Procesor:
A10-5745M
RAM: DDR3
Złącze HDD: KONEKTOR
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: AMD 216-0858020
Mostek południowy: AMD 218-844012

100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty