Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna CP483566-02 FUJITSU LIFEBOOK LH530 DA0FH1MB6D0

Płyta główna CP483566-02 FUJITSU LIFEBOOK LH530 DA0FH1MB6D0

Ta płyta główna została wyprodukowana zgodnie ze specyfikacją techniczną laptopów Fujitsu-Siemns. To gwarancja, że część będzie w pełni kompatybilna z tym sprzętem, oferując najwyższą wydajność. Wszystkie podzespoły są wykonane bardzo solidnie.

U nas możesz kupić tę płytę główną w konkurencyjnej cenie 64,23 zł. Za tak niskie pieniądze dostajesz nie tylko część najwyższej jakości, w pełni kompatybilną z laptopem. To także ekspresowa wysyłka oraz możliwość skorzystania z naszego wsparcia technicznego.

Chcesz mieć absolutną pewność, że zamówiona płyta główna będzie w pełni kompatybilna z laptopem CP483566-02 FUJITSU LIFEBOOK LH530 DA0FH1MB6D0! Zamów ją w takim razie u nas. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, ekspresowe dostawy, a do tego pełną sprawność części. Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

Koniecznie sprawdź już teraz naszą ofertę, jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości płytę główną do komputera Fujitsu-Siemns. Ten podzespół bazowy idealnie pasuje do tego komputera, jest niezawodny, a przy tym dostępny u nas w świetnej cenie i z pełną gwarancją.

P/N: CP483566-02
Podstawka procesora: INTEL 989 (testowano na INTEL I5-520M)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SLGZS
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty