Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 6017B0302401 FUJITSU LIFEBOOK LH531 TAŚMA MATRYCY

Płyta główna 6017B0302401 FUJITSU LIFEBOOK LH531 TAŚMA MATRYCY

Ta płyta główna została wyprodukowana zgodnie ze specyfikacją techniczną laptopów Fujitsu-Siemns. To gwarancja, że część będzie w pełni kompatybilna z tym sprzętem, oferując najwyższą wydajność. Wszystkie podzespoły są wykonane bardzo solidnie.

Nie musisz już szukać maksymalnie wydajnej i przede wszystkim sprawnej płyty głównej do swojego laptopa. U nas zamówisz ją z gwarancją najwyższej jakości, a do tego w najniższej cenie na rynku. Za ten model zapłacisz 31,71 zł. Zapraszamy już teraz do kontaktu.

Skorzystaj z naszej propozycji i nie trać więcej czasu na poszukiwania płyty głównej do laptopa 6017B0302401 FUJITSU LIFEBOOK LH531 TAŚMA MATRYCY. Ten podzespół jest do niego dedykowany, co oznacza pełną zgodność parametrów technicznych z wymaganiami producenta. Bez problemu zamontujesz go w oryginalnej obudowie notebooka.

To najwyższej jakości płyta główna, która perfekcyjnie pasuje do laptopów Fujitsu-Siemns. Dzięki pełnej zgodności technicznej możesz mieć pewność, że notebook po naprawie odzyska swoją maksymalną sprawność oraz wydajność.

Taśma matrycy do Fujitsu Lifebook LH531

Powiązane Produkty