Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 31FH5MB0080 FUJITSU LIFEBOOK A512 AH512

Płyta główna 31FH5MB0080 FUJITSU LIFEBOOK A512 AH512

Płyta główna z tej oferty jest sprzedawana z gwarancją. Na pewno będzie ona pasować do laptopów Fujitsu-Siemns, spełniając wszystkie standardy technologiczne wymagane przez producenta.

Tę płytę główną możesz zamówić w naszym sklepie internetowym za jedyne 243,09 zł. Tylko tyle zapłacisz za część, która jest sprzedawana z gwarancją i do tego w pełni kompatybilna z Twoim komputerem. Zamów już dziś!

Niezawodna płyta główna do laptopa 31FH5MB0080 FUJITSU LIFEBOOK A512 AH512 nie musisz być droga w zakupie. U nas zamówisz ją w atrakcyjnej cenie i skorzystasz z wyjątkowo szybkiej dostawy. Prosty montaż to zasługa pełnej kompatybilności części, która spełnia wszystkie standardy technologiczne.

Koniecznie sprawdź już teraz naszą ofertę, jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości płytę główną do komputera Fujitsu-Siemns. Ten podzespół bazowy idealnie pasuje do tego komputera, jest niezawodny, a przy tym dostępny u nas w świetnej cenie i z pełną gwarancją.

P/N: 31FH5MB0080
Podstawka procesora: INTEL 989
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY

100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty