Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna CP473738 FUJITSU LIFEBOOK S710 DA0FJ6MB8F0 REV: F

Płyta główna CP473738 FUJITSU LIFEBOOK S710 DA0FJ6MB8F0 REV: F

Płyta główna z tej oferty jest sprzedawana z gwarancją. Na pewno będzie ona pasować do laptopów Fujitsu-Siemns, spełniając wszystkie standardy technologiczne wymagane przez producenta.

Po co masz przepłacać za płyty główne do notebooków, skoro u nas dostępne są one w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 39,84 zł? To najlepsza oferta na rynku! Mamy oczywiście wiele innych podzespołów do laptopów. Sprawdź je wszystkie już teraz!

Chcesz mieć absolutną pewność, że zamówiona płyta główna będzie w pełni kompatybilna z laptopem CP473738 FUJITSU LIFEBOOK S710 DA0FJ6MB8F0 REV: F! Zamów ją w takim razie u nas. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, ekspresowe dostawy, a do tego pełną sprawność części. Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

Rozległa wiedza informatyczna nie jest Ci potrzebna do tego, aby kupić płytę główną w pełni kompatybilną z laptopem Fujitsu-Siemns. Możesz zgłosić się po prostu do nas i skorzystać z naszego wsparcia technicznego. Kup potrzebne Ci części już dzisiaj.

P/N: CP473738
Podstawka procesora: INTEL rPGA 989
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty