Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 31FH2MB0020 FUJITSU LIFEBOOK AH530 DA0FH2MB6E0 REV:E

Płyta główna 31FH2MB0020 FUJITSU LIFEBOOK AH530 DA0FH2MB6E0 REV:E

Wszystkie oferowane przez nas płyty główne dedykowane do laptopa Fujitsu-Siemns są w pełni kompatybilne z tymi urządzeniami. Części są używane, spełniają najwyższe standardy jakości i gwarantują pełną wydajność.

Już teraz zamów tę płytę główną w naszym sklepie online i zapłać najniższą cenę na rynku – jedyne 96,75 zł! Po zamówieniu bardzo szybko trafi ona do Twojego domu. Najwyższa jakość części jest gwarancją niezawodności ich działania.

Chcesz mieć absolutną pewność, że zamówiona płyta główna będzie w pełni kompatybilna z laptopem 31FH2MB0020 FUJITSU LIFEBOOK AH530 DA0FH2MB6E0 REV:E! Zamów ją w takim razie u nas. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, ekspresowe dostawy, a do tego pełną sprawność części. Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

Rozległa wiedza informatyczna nie jest Ci potrzebna do tego, aby kupić płytę główną w pełni kompatybilną z laptopem Fujitsu-Siemns. Możesz zgłosić się po prostu do nas i skorzystać z naszego wsparcia technicznego. Kup potrzebne Ci części już dzisiaj.

 

PN: 31FH2MB0020 
Podstawka procesora: INTEL 989(Testowano na i3-380M)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SLGZS
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty