Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna CP579576-01 FUJITSU LIFEBOOK NH532/G52 NAPA MAIN BOARD REV:2.0

Płyta główna CP579576-01 FUJITSU LIFEBOOK NH532/G52 NAPA MAIN BOARD REV:2.0

Płyta główna z tej oferty jest sprzedawana z gwarancją. Na pewno będzie ona pasować do laptopów Fujitsu-Siemns, spełniając wszystkie standardy technologiczne wymagane przez producenta.

W naszym sklepie internetowym tę płytę główną dostaniesz za jedyne 161,79 zł. Na pewno nie znajdziesz taniej części, które są używane i do tego sprzedawane z gwarancją pełnej kompatybilności. Zamawiając u nas, korzystasz również z ekspresowej dostawy. To najlepsza oferta na rynku!

Skorzystaj z naszej propozycji i nie trać więcej czasu na poszukiwania płyty głównej do laptopa CP579576-01 FUJITSU LIFEBOOK NH532/G52 NAPA MAIN BOARD REV:2.0. Ten podzespół jest do niego dedykowany, co oznacza pełną zgodność parametrów technicznych z wymaganiami producenta. Bez problemu zamontujesz go w oryginalnej obudowie notebooka.

Wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko najlepszymi cenami, ale także niezwykle rozbudowanym asortymentem. Już teraz zamów na naszej stronie płytę główną do notebooka Fujitsu-Siemns. Jeśli tylko potrzebujesz, możesz skorzystać z naszego doradztwa technicznego. Zapraszamy do zakupów!

Płyta pasuje do: CP579576-01
Podstawka procesora: INTEL rPGA 988B
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: NVIDIA N13P-LP-A2
Mostek południowy: INTEL SLJ8C

 
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty