Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna CP581563-01 FUJITSU AH532 DA0FH6MB6E0 REV:E

Płyta główna CP581563-01 FUJITSU AH532 DA0FH6MB6E0 REV:E

Płyta główna z tej oferty jest sprzedawana z gwarancją. Na pewno będzie ona pasować do laptopów Fujitsu-Siemns, spełniając wszystkie standardy technologiczne wymagane przez producenta.

W naszym sklepie internetowym tę płytę główną dostaniesz za jedyne 121,14 zł. Na pewno nie znajdziesz taniej części, które są używane i do tego sprzedawane z gwarancją pełnej kompatybilności. Zamawiając u nas, korzystasz również z ekspresowej dostawy. To najlepsza oferta na rynku!

U nas kupujesz tę płytę główną nie tylko z gwarancją, że jest ona w pełni kompatybilna z laptopem CP581563-01 FUJITSU AH532 DA0FH6MB6E0 REV:E. Dostajesz jednocześnie część całkowicie nową, która nigdy nie była używana. Montując ją, masz pewność, że komputer znów będzie działać wydajnie i niezawodne przez długie lata.

Rozległa wiedza informatyczna nie jest Ci potrzebna do tego, aby kupić płytę główną w pełni kompatybilną z laptopem Fujitsu-Siemns. Możesz zgłosić się po prostu do nas i skorzystać z naszego wsparcia technicznego. Kup potrzebne Ci części już dzisiaj.

Płyta pasuje do: FUJITSU AH532 
Podstawka procesora: INTEL 989
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: NVIDIA N13P-GLP-A1
Mostek poludniowy: INTEL SLJ8E
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty